Potrzebujesz pomocy?   Zadzwoń: +68 376 75 94  |  Napisz: info@wallarena.com

Szukaj
Filtry

Szklane tablice magnetyczne

Poszukujesz nienagannego designu? Pomoże Ci go uzyskać szklana tablica magnetyczna. Jej nasycone kolory oraz estetyczne wykonanie sprawią, że uatrakcyjni każde pomieszczenie, w którym zostanie umieszczona. Nie ma obecnie prostszego, a przy tym bardziej efektownego sposobu na aranżację wnętrza, jak przy użyciu szklanych tablic magnetycznych. Rozwiązanie to świetnie sprawdza się w wielu pomieszczeniach. Z powodzeniem tablice można umieścić w kuchni, gabinecie, łazience, na korytarzu, a także w salonie. Rozwiązanie to stosowane jest nie tylko w prywatnych domach, ale także w biurach oraz restauracjach. Dzięki różnorodnym motywom, jakie prezentujemy w naszym sklepie, będziesz w stanie dobrać tablicę do każdego wnętrza w swoim domu, jak i do budynku użyteczności publicznej. Każda tablica składa się z tafli szkła oraz z jednorodnego, wyprofilowanego materiału, który tworzy atrakcyjny pod względem wizualnym efekt. Całość jest bardzo łatwa w montażu, co spodoba się każdej osobie nabywającej tę dekorację. Bez przeszkód tablicę można będzie zamontować w dowolnym miejscu na ścianie. Uatrakcyjni taką przestrzeń i nada jej wyjątkowy wygląd. Szklana tablica magnetyczna jest sposobem na wprowadzenie nowoczesnej dekoracji do wnętrza. Nie ma obecnie lepszego sposobu na to, aby ozdobić ścianę, jak właśnie poprzez ten nowoczesny motyw. Warto wprowadzać tak innowacyjne i ciekawe pod względem dekoracyjnym rozwiązania, ponieważ są one w stanie w bezbłędny sposób uatrakcyjnić wygląd pomieszczenia. Wreszcie będzie się miało w nim coś, co zachwyci gości i sprawi, że dekoracja nie będzie tak oczywista. W końcu każdemu zależy na tym, aby odróżnić swoje wnętrze od innych. Udaje się to zawsze, jeżeli do wnętrza wprowadza się jakąś nowinkę. W tym przypadku może to być szklana tablica magnetyczna. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą szklanych tablic magnetycznych, które zostały przygotowane z myślą o osobach, które chcą wprowadzić nieco nowoczesności do swojego wnętrza, a jednocześnie je uatrakcyjnić. Szklane tablice magnetyczne łączą w sobie funkcje użytkowe tablicy korkowej i dekoracyjne obrazu szklanego. To idealny dodatek do każdego biura, pokoju młodzieżowego, czy przedpokoju w Twoim domu. Do czego służy? Za pomocą magnesów które dodajemy do tablicy magnetycznej przypniesz każdą ważną notatkę czy informację. Wydruk dodatkowo ozdobi Twoje wnętrze. Chcesz wydrukować swoje zdjęcie na szkle? Kliknij tutaj!

Jak wybrać dobrą szklaną tablicę magnetyczną?

Szkło jest materiałem, z którego wykonywanych jest wiele przedmiotów, także tych o dekoracyjnym wymiarze. Dzięki temu, że wyglądają elegancko, pasują do praktycznie każdego pomieszczenia. Obecnie można nabyć szklane tablice magnetyczne, które wykazują się dłuższą żywotnością oraz są bezpieczne w życiu. Na co należy zwrócić uwagę przy ich zakupie? Jeżeli chcesz mieć w swoim domu dobrej jakości szklaną tablicę magnetyczną, warto zwrócić uwagę na kilka podstawowych aspektów. Przede wszystkim chodzi tu o sposób produkcji oraz wykończenie. Warto przyjrzeć się wybranemu modelowi tablicy magnetycznej z bliska. Można będzie wtedy dostrzec wszelkie niedoskonałości, jeżeli znajdują się na jej powierzchni.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze szklanej tablicy magnetycznej?

Szklana tablica magnetyczna  powinna zostać wykonana z dobrej jakości szkła. Powinno być to szkło certyfikowane odznaczające się wysoką jakością. Oczywiście musi to być szkło hartowane odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Ten czynnik daje gwarancję, że tablica będzie bezpieczna dla użytkownika i trwała. Można będzie z niej korzystać bez żadnych problemów przez wiele lat. Nic złego nie będzie się z nią działo. Szklana tablica magnetyczna powinna być odporna nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale także na zmienne temperatury. Ważne jest również to, aby zastosowane szkło było pozbawione zielonkawego odcienia. Do produkcji powinno zostać użyte szkło opti-white. Kolor tablicy będzie śnieżnobiały i wyrazisty. Kolejną cechą, na jaką należy zwrócić uwagę jest gładkość. Szkło musi być płaskie. Dzięki temu tablicę będzie można w łatwy sposób czyścić i zmywać z niej napisy oraz wszelkie inne zabrudzenia. Będzie można wtedy utrzymać tablicę w idealnym stanie przez wiele lat. Warto także zwrócić uwagę na to, czy tablica ma warstwę nieocynkowanej blachy od spodu tafli. Powinna ona być niewidoczna. Dzięki tej warstwie wszelkie treści będą się bardzo dobrze trzymały na tablicy, a przecież o to właśnie chodzi.