Potrzebujesz pomocy?   Zadzwoń: +68 376 75 94  |  Napisz: info@wallarena.com

Szukaj
Filtry

Obrazy do salonu

Od czasu do czasu warto wprowadzić powiew świeżości do wnętrza. Dobrym na to sposobem będzie zmiana dekoracji. Warto zacząć od salonu, ponieważ jest to miejsce reprezentatywne w każdym domu. Nie musisz przemalowywać ścian, aby uzyskać pożądane efekty. Wystarczy, że zdecydujesz się na wprowadzenie do wnętrza nowych obrazów. Sposób na ożywienie wnętrza – nowoczesne obrazy - Nie mając za bardzo pomysłu na to, co zawiesić na swoje ściany, zdecydowanie bardziej opłaca się celować w obrazy nowoczesne. Zwracają one uwagę i będą mocnym punktem każdego nowoczesnego salonowego wnętrza. Takie obrazy do salonu będą w stanie zbudować przestrzeń w znakomity sposób ją uatrakcyjnią. A przecież po to właśnie wprowadza się do wnętrza dekoracyjne akcenty. Większość nowoczesnych obrazów opiera się na abstrakcyjnych kształtach malowanych farbą. Jednak nie powinniśmy pomijać również takich, które są po prostu ciekawymi wydrukami na płótnie. Stosowany materiał może tu być dowolny. Nie ma żadnych schematów, których musimy się trzymać. Wybierając właściwe motywy, jak i strukturę obrazu, możesz przenieść intrygujący i niebanalny kształt w odpowiadającej nam kolorystyce na powierzchnię obrazu. Uda się wtedy uzyskać bardzo dobre efekty wizualne, które świetnie wkomponują się w stylistykę każdej salonowej przestrzeni. Obrazy do salonu nowoczesne mogą być tworzone na całkowite zamówienie. Ale również obrazy nowoczesne są często jednymi z wielu obrazów znajdujących się w sklepach internetowych oferujących grafiki. Wybór jest tutaj nieograniczony. Przeglądając różne propozycje, na pewno uda znaleźć się motywy, które świetnie wpasują się w klimat nowoczesnego wnętrza. Będą szansą na to, aby uatrakcyjnić przestrzeń i zadbać o jej odpowiedni wygląd. Nie bój się abstrakcji - Nowoczesność wiąże się z abstrakcyjnymi motywami. Nie bój się wprowadzać ich do wnętrza na obrazach. Możesz dzięki temu zaaranżować przestrzeń bardzo ciekawą, nieco awangardową, która będzie synonimem nowoczesności. Geometryczne wzory i mocno nasycone kolory będą tego idealnym ucieleśnieniem.

Zobacz jako Tabela Lista
Sortuj po
Wyświetl na stronie

Czarno-białe tornado 3D

Cena: od 45,01 PLN

Czarno-białe tornado 3D

Cena: od 96,00 PLN

Niebieski modernizm 3D

Cena: od 115,01 PLN

Szare figury geometryczne 3D

Cena: od 45,01 PLN

Szare figury geometryczne 3D

Cena: od 157,00 PLN

Grafitowy korytarz z kulami 3D

Cena: od 45,01 PLN

Obrazy do salonu a aranżacja wnętrza

Nie ma lepszego sposobu na ozdobienie salonu jak umieszczając na jego ścianach obrazy. Trzeba jednak odpowiedzieć sobie na pytanie, jakie w tej przestrzeni najlepiej się sprawdzą: klasyczne czy nowoczesne? Dopasowanie obrazu do aranżacji salonu - Obrazy do salonu  powinny wprowadzać do wnętrza niezwykły charakter. Niektóre malarskie dzieła mogą jednak zupełnie przyćmić pozostałe elementy znajdujące się w pomieszczeniu. Są to oczywiście rzadkie przypadnie, ale się zdarzają. Podstawowym pytaniem, jakie pojawia się, gdy szukamy obrazu do salonu, jest to, na co należy zwrócić uwagę podczas wyboru konkretnego modelu. Przede wszystkim nigdy nie należy dopasowywać kolorystki obrazu do koloru ścian. Jeżeli to zrobisz, wszystko się ze sobą zleje. Obraz będzie mało widoczny, mdły i nijaki. Obraz w końcu wprowadzany jest do wnętrza, aby nadać przestrzeni odpowiedni charakter. Jeżeli będzie mało wyrazisty, takiego efektu nie uda się osiągnąć. Warto więc szukać obrazów, które pod względem kolorystycznym będą dopełniały kolory ścian, ale na pewno nie w tej samej kolorystyce. Dobrym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na barwy kontrastowe. Jeżeli w salonie znajdują się ściany w kolorze jasnopomarańczowym to warto wybrać obraz w tonacjach błękitu lub szarości.

Styl salonu a motyw obrazu do salonu

Obrazy do salonu powinny współgrać z tym, jaki był zamysł podczas tworzenia salonu. Impresjonistyczne widoki, akwarele i miniatury prezentujące bukiety kwiatów na pewno nie sprawdzą się w salonie. Będą one mało widoczne i nikt nie będzie na te dekoracje zwracał uwagi. Najlepiej zdecydować się na obrazy, które zostały wykonane przy użyciu mocnej kreski. Najlepiej, gdyby miały zdecydowaną kolorystykę. Wtedy na pewno obraz będzie świetnie widoczny na ścianie. Nikt nie przejdzie obok niego bez zainteresowania. Taka dekoracja doda charakteru każdemu wnętrzu, z czego można się odpowiednio cieszyć. Dokonując mądrego wyboru, jeżeli chodzi o motyw obrazu do salonu, stworzysz ciekawą aranżację wnętrza, która będzie prezentowała się w bardzo atrakcyjny pod każdym względem sposób.