Potrzebujesz pomocy?   Zadzwoń: +68 376 75 94  |  Napisz: info@wallarena.com

Szukaj
Filtry

Obrazy canvas

Salon jest idealnym miejscem do tego, aby zaprezentować piękną kolekcję obrazów, które uatrakcyjnią przestrzeń. Na Twoich ścianach mogą zawisnąć piękne pejzaże, grafiki i wzory, które sprawią, że przestrzeń będzie bardzo atrakcyjna. Wybierając konkretne obrazy canvas zawsze uwzględniaj swoje preferencje kolorystyczne. Na malunkach powinny znaleźć się dokładnie te kolory, które podobają się Tobie i idealnie pasują do wnętrza. Poprzez właściwy dobór obrazów możesz wyrazić swoją osobowość, a także zaaranżować przestrzeń, która pod każdym względem będzie bardzo atrakcyjna. Pamiętaj, aby urządzać wnętrze w konsekwentny sposób. Obrazy powinny być kontynuacją tego, co do tej pory zostało zrobione we wnętrzu. Nie należy jednak utożsamiać konsekwencji z nudą. Na pewno takiego efektu nie osiągniesz, jeżeli zastosujesz we wnętrzu właściwe obrazy. Dom jako dzieło sztuki - Jeżeli potraktujesz swój dom jako dzieło sztuki, na pewno uda Ci się zaaranżować wyjątkowe przestrzenie, które od razu będą zwracały uwagę. Nowoczesne wnętrza wypełnione pięknymi obrazami na pewno będą prezentowały się w atrakcyjny sposób. Będą idealnym odzwierciedleniem tego, o co chodzi w nowoczesności. Minimalizm ma tu łączyć się z sztuką w dobrym tego słowa znaczeniu. Wybierając stonowane obrazy canvas, na pewno taki efekt uda się w odpowiedni sposób uzyskać. Kieruj się intuicją - Nie szukaj obrazów na siłę. One same Cię znajdą. Wystarczy, że swobodnie przejrzysz kilka stron oferujących obraz, a na pewno wybierzesz cos dla siebie. Intuicja podpowie Ci, które grafiki najlepiej wkomponują się w przestrzeń, jaką dysponujesz. Wybieraj jedynie te obrazy, na których Twoje spojrzenie zatrzymało się przez dłuższy czas. Będzie to znak, że obraz zaciekawił Cię. Równie często będziesz wtedy spoglądała na niego w swoim domu. Pamiętaj, że dekoracje mają podobać się przede wszystkim Tobie. Dlatego to Ty powinnaś zdecydować, jakie obrazy znajdą się na ścianach w najważniejszych pomieszczeniach w Twoim domu. Będzie to dobry sposób na osiągnięcie bardzo dobrych rezultatów dekoracyjnych, które powinny tworzyć każde wnętrze.

Zobacz jako Tabela Lista
Sortuj po
Wyświetl na stronie

Czarno-białe tornado 3D

Cena: od 45,01 PLN

Czarno-białe tornado 3D

Cena: od 96,00 PLN

Niebieski modernizm 3D

Cena: od 115,01 PLN

Szare figury geometryczne 3D

Cena: od 45,01 PLN

Szare figury geometryczne 3D

Cena: od 157,00 PLN

Grafitowy korytarz z kulami 3D

Cena: od 45,01 PLN

Obrazy na płótnie canvas, czyli jakie?

Brzydka ściana to najgorsze, co może zdarzyć się w pomieszczeniu. Często brak pomysłu powoduje, że ściany są po prostu nijakie. Zamiast ubarwiać pokój, powodują, że jest on szary i zniechęcający do przebywania w nim. Wystarczy jednak zawiesić obraz na ścianie, aby sprawić, że będzie ona miała dekoracyjny wymiar. Jaki obraz warto wybrać? Idea obrazu z nadrukowanym zdjęciem jest nowoczesnym motywem, który wykorzystywany jest w wielu aranżacjach wnętrz. Tak naprawdę rozwiązanie to jest dobrze znane i często stosowane przez dekoratorów wnętrz, jak i pasjonatów aranżacji. Wiedzą oni, co dobre. Głębia kolorów oraz niesamowite efekty, jakie takie obrazy oferują sprawiają, że cała ściana zaczyna tętnić życiem. Obrazy canvas pozwalają taki efekt stworzyć w najlepszy z możliwych sposobów. Naturalne włókno canvas przepięknie eksponuje grafikę i uwydatnia wszystkie cechy faktury. Każde wnętrze zyska niepowtarzalny urok, jeżeli taka dekoracja zawiśnie na jego ścianach. Niebanalne grafiki spotęgują jeszcze bardziej ten efekt.

Jakie zalety mają obrazy canvas?

Obrazy na płótnie canvas w idealny sposób zmieniają wystrój wnętrza. Metamorfoza nie musi być jednak jednorazowa. Co jakiś czas można kupować nowe obrazy i zmieniać dzięki nim aranżację przestrzeni. Jest to rozwiązanie idealne dla osób, którym przestrzeń szybko się nudzi. Obrazy na płótnie canvas dostępne są w różnych formatach. Można wybrać zarówno duże, jak i małe obrazy canvas. Będą one idealnie dopasowane do powierzchni ściany, jaką dysponujesz. Oczywiście tak samo duża różnorodność występuje jeżeli chodzi o dostępne motywy. Można zdecydować się na szeroki wybór grafik nawiązujących do krajobrazów, elementów graficznych czy abstrakcyjnych. Wszystko to sprawia, że obrazy będą mogły idealnie wkomponować się w przestrzeń danego pomieszczenia. Staną się jego integralną częścią, a także wyrazistym motywem aranżacyjnym. To, co jest najważniejsze w przypadku obrazów canvas to przede wszystkim ich kreatywność, która zostanie uwidoczniona we wnętrzu. Od razu będzie widać, że pomieszczenie jest urządzane z pomysłem. I na pewno nie w przypadkowy sposób.