Potrzebujesz pomocy?   Zadzwoń: +48 795 541 470  |  Napisz: info@wallarena.com

Szukaj
Filtry

Fototapety przestrzenne

Nie słyszałeś o fototapetach 3D? Pora to zmienić. Jest to od pewnego czasu bardzo popularny motyw wprowadzany do nowoczesnych wnętrz. Z czym związana jest ich atrakcyjność? Wirujący efekt? Tego nie musisz się obawiać. Nie obawiaj się, że jeżeli wprowadzisz do swojego wnętrza fototapety przestrzenne Twoja ściana będzie wirowała i nie sposób będzie na nią patrzeć. Uzyskany został w ich przypadku jedynie efekt głębi i przestrzeni. Udaje się to stworzyć poprzez dobór odpowiednich zdjęć, które optycznie powiększają przestrzeń. Sprawiają, że mamy wrażenie, że takie wnętrze nie ma końca i jest jeszcze dłuższe niż nam się wydaje. Udaje się to uzyskać na przykład umieszczając na ścianie uliczkę, której budynki ciągną się w nieskończoność lub droga w pewnym momencie zakręca. Mamy wrażenie, że możemy podążyć jeszcze dalej. Taki motyw może optycznie powiększyć pomieszczenie. Zyskaj przestrzeń - Efekt przestrzeni pozwolą nam uzyskać także krajobrazy, takie jak kosmos, góry czy morze. Ściana, dzięki tym motywom będzie wyglądała dokładnie tak, jakbyśmy zaraz mieli wkroczyć w przestrzeń, która nie ma końca, a przy tym jest bardzo atrakcyjna. Geometryczne rozwiązania - Trójwymiarowy efekt we wnętrzu można uzyskać także poprzez umieszczenie na ścianie wzorów graficznych. Mogą to być bryły geometryczne czy struktury sferyczne. Od niektórych wzorów, jakie można umieścić na ścianie, można dostać aż oczopląsu. Są to jednak wzory dla odważnych. Należy stosować je z umiarem i w taki sposób, aby nie przesadzić. Nie pozwól na to, aby każda osoba wchodząca do pomieszczenia miała wrażenie, że wszystko wokół niej wiruje. Taki efekt może być bardzo kłopotliwy. Jak widać, możliwości wprowadzenia fototapet przestrzennych do wnętrza jest naprawdę bardzo dużo. Dla każdego coś dobrego. Wybierz motyw, który Tobie najbardziej odpowiada, a na pewno będziesz zadowolony z efektu, jaki uzyskasz. Fototapety przestrzenne mogą całkowicie odmienić wygląd salonu, sypialni czy kuchni, jeżeli tylko zostaną umiejętnie zastosowane. Zadbaj o to, aby tak właśnie było.

Zobacz jako Tabela Lista
Sortuj po
Wyświetl na stronie

Heksagony 3D

Cena: od 54,00 PLN

Tunel 3D z puzzli z kulami

Cena: od 54,00 PLN

Tygrys wychodzący ze ściany 3D

Cena: od 54,00 PLN

Tunel 3D z kulami w bieli

Cena: od 54,00 PLN

Abstrakcyjna kratka

Cena: od 54,00 PLN

Abstrakcyjna mozaika

Cena: od 54,00 PLN

Dla kogo fototapety przestrzenne?

Jeżeli masz dosyć nudnych ścian w swoim domu, fototapety przestrzenne są najlepszym rozwiązaniem, na jakie możesz się zdecydować. Praktycznie każda grafika w takiej wersji wygląda znakomicie. Raczej nie ma osoby, której nie spodobałby się efekt, jaki uda się uzyskać. Jeżeli zależy Wam na wyrazistej dekoracji do wnętrza, fototapety 3D wywiążą się z tego zadania znakomicie. Fototapety przestrzenne spodobają się każdej osobie, która jest ciekawa świata i nie boi się odważnych rozwiązań dekoracyjnych. Bo nie da się ukryć, że fototapety przestrzenne nie są standardową dekoracją. Wręcz przeciwnie. Wprowadzają oryginalną formę do wnętrza, dzięki której staje się ono jedyne w swoim rodzaju.

Fototapety przestrzenne dla zapalonych podróżników

Przywołanie ulubionych miejsc i zakątów ze świata przy użyciu fototapet przestrzennych będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Można będzie spoglądać na miejsca, które widziało się na żywo lub chce się zobaczyć z całkiem innej perspektywy. Nie będzie to zwykły obraz na ścianie, a interaktywna dekoracja, która z każdej strony będzie wyglądała nieco inaczej. Będzie ujawniała wiele interesujących detali, które sprawią, że po prostu nie będzie można oderwać wzroku od takiej ściany. Interesująca dekoracja ściany - Tak naprawdę warto podkreślić, że fototapety przestrzenne są idealnym sposobem na uatrakcyjnienie ściany. I to w bardzo rozsądnych cenach. Oryginalna i po prostu świetnie wyglądająca dekoracja pozwoli na uzyskanie ładnego efektu. Fototapety przestrzenne są zawsze wykonywane z solidnych materiałów. W związku z tym będą świetnym sposobem na to, aby wprowadzić do wnętrza trwałą i dobrze wyglądającą dekorację.

Wpływ fototapet przestrzennych na samopoczucie użytkownika

Okazuje się, że fototapety przestrzenne mogą pozytywnie wpływać na samopoczucie mieszkańca danego wnętrza. Jeżeli tylko wybierze się interesujące połączenie dopasowane do gustu lokatora, za każdym razem, gdy będzie on patrzył na ścianę, będzie ona poprawiała mu humor. Taki efekt pozwolą uzyskać piękne miejsca, najlepiej związane ze wspomnieniami z pięknego, udanego urlopu.