Potrzebujesz pomocy?   Zadzwoń: +68 376 75 94  |  Napisz: info@wallarena.com

Szukaj
Filtry

Fototapety panoramiczne

Idealnym sposobem na to, aby uatrakcyjnić wygląd pomieszczenia są fototapety przestrzenne. Sprawią one, że dekoracja pokoju będzie wyjątkowa i niepowtarzalna. Właściwie używając fototapety 3D, można optycznie powiększyć pomieszczenie i nadać mu wyrazisty charakter. Tapety tego typu możesz z powodzeniem wykorzystać w salonie, sypialni, pokoju dziecięcym, a także na korytarzu i w wielkim holu. Wszędzie będą się prezentowały w bardzo atrakcyjny sposób. W tej kategorii znajdziesz fototapety przestrzenne w różnych wersjach kolorystycznych i z różnymi motywami. Pozwoli to wybrać właściwą wersję, dostosowaną do aranżacji wnętrza. Fototapety przestrzenne są doskonałym sposobem na to, aby wyeksponować nowoczesną aranżację wnętrza. Dostęp do różnych wzorów, inspiracji i geometrycznych motywów sprawia, że ma się wiele możliwości, aby uatrakcyjnić przestrzeń. Dekoracja ścienna występująca w tak nowoczesnym wydaniu spowoduje, że aranżacja wnętrza będzie bardzo ciekawa, a oprawa ścienna wyjątkowa pod każdym względem. Możesz zdecydować się na fototapety powiększające, które idealnie sprawdzą się w małych pomieszczeniach. Optycznie zwiększą pomieszczenie, w którym zyskasz znacznie więcej przestrzeni. Wnętrze stanie się dzięki temu dużo bardziej przyjazne w użytkowaniu. Fototapety dostępne są zarówno w ciemnych, jak i jasnych kolorach. W każdej wersji wyglądają pięknie, jeżeli tylko są odpowiednio dobrane do aranżacji wnętrza. W salonie najlepiej sprawdzą się te w wersji jasnej. Można dzięki nim stworzyć elegancką, a przy tym bardzo nowoczesną przestrzeń. Jest to najlepsze połączenie z możliwych, na jakie można się obecnie zdecydować. Nowoczesne, tradycyjne, jak i abstrakcyjne fototapety 3D. Wszystkie zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Są produkowane na wysokiej jakości drukarkach, przy użyciu najlepszego, mocno nasyconego atramentu. Wszystko to sprawia, że prezentują się w bardzo atrakcyjny sposób na ścianie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą fototapet przestrzennych, które zostały przygotowane z myślą o osobach, które chcą uatrakcyjnić swoje pomieszczenia.

Zobacz jako Tabela Lista
Sortuj po

Czarno-białe tornado 3D

Cena: od 99,00 PLN

Grafitowy korytarz z kulami 3D

Cena: od 99,00 PLN

Tunel 3D z puzzli z kulami

Cena: od 99,00 PLN

Tunel 3D z kwiatami

Cena: od 99,00 PLN

Abstrakcyjne konie

Cena: od 99,00 PLN

Abstrakcyjna mozaika

Cena: od 99,00 PLN

Dla kogoś, kto do tej pory nie miał do czynienia z fototapetami przestrzennymi, zagadnienie to może być zagadkowe. Szczególnie, że w wielu przypadkach efektu 3D na fototapetach ściennych nie widać na pierwszy rzut oka. Fototapety 3D to inaczej obrazy przeznaczone do umieszczania na ścianie lub suficie. Choć są płaskie, mogą zostać uznane za przestrzenne. Wywołują one złudzenie optycznego powiększenia pomieszczenia. Wizualnie urozmaicają wnętrze, na przykład przy użyciu geometrycznych wzorów lub odpowiednich kadrów. Nie jest to więc klasycznie stosowana technika 3D związana z nakładaniem na siebie dwóch obrazów, jak na przykład w kinie. W tym aspekcie fototapety przestrzenne znacznie różnią się od techniki filmowej. Oba rozwiązania są jednak bardzo efektowne.

Fototapeta 3D a fototapeta z efektem 3D
Prawdziwy efekt 3D jest drukowany na folii soczewkowej. To rozwiązanie należy do grona bardzo drogich, ponieważ metr kwadratowy takiego materiału może kosztować nawet 1500 zł. Lepiej więc postawić na tańsze, a równie efektowne rozwiązanie, jakim jest fototapeta z płaskim nadrukiem. Trzeba pamiętać również, że kwota zaproponowana za rzeczywistą fototapetę 3D nie gwarantuje osiągnięcia zamierzonego efektu na ścianie. Dlatego lepiej postawić na to tańsze, a równie dobre rozwiązanie, które pozwoli na osiągnięcie bardzo dobrych rezultatów.

Temat fototapet przestrzennych
Fototapety przestrzenne mogą mieć zróżnicowane tematy. Może to być na przykład las lub pejzaż, widok natury, geometryczne wzory. Możliwości jest naprawdę wiele. Producenci fototapet przestrzennych tworzą wzory przygotowywane z myślą zarówno o wnętrzach dużych, jak i małych. Dzięki temu klient ma pełną różnorodność. Może znaleźć fototapetę, która optycznie powiększy małą kuchnię lub fototapetę, która będzie rzucała się w oczy w dużym salonie.

Nadruk z widokiem na dodatkowe pomieszczenie
Jeżeli przy użyciu fototapety chcesz uprzestrzenić wnętrze, postaw na fototapety przestrzenne z widokiem na dodatkowe pomieszczenie. Może być ono umeblowane lub nie. Takie rozwiązanie pozwoli zwiększyć metraż pomieszczenia, ale oczywiście jedynie wizualnie. Taki zabieg sprawi, że mieszkanie bardzo małe zyska dodatkową przestrzeń. Istotne jest jednak, aby nie zapomnieć o detalach, jeżeli takie rozwiązanie wprowadzasz do wnętrza. Warto, aby na przykład kolor ścian w mieszkaniu był taki sam, jak tych na zdjęciu. Dzięki temu efekt będzie faktycznie widoczny i nie dojdzie do sytuacji, w której fototapeta przestrzenna zostanie odcięta od reszty pomieszczenia.