Potrzebujesz pomocy?   Zadzwoń: +68 376 75 94  |  Napisz: info@wallarena.com

Szukaj
Filtry

Fototapety dla Dzieci

Urządzanie dziecięcego pokoju to jedno z większych wyzwań, jakie czeka każdego rodzica. Przestrzeń, w której przebywa maluch powinna wpływać pozytywnie na jego rozwój. Trzeba zdecydować się na jeden motyw przewodni, który w nim zagości. Musisz pamiętać, że dzieci w dużo bardziej intensywny sposób reagują na bodźce wzrokowe niż dorośli. Dlatego tak duży wpływ na ich rozwój ma wnętrze, w którym przebywają. Wzory fototapet, które znajdą się w tej przestrzeni muszą więc zostać dobrane w bardzo precyzyjny sposób. Jeżeli zdecydujesz się na atrakcyjne motywy, Twoje dziecko będzie dużo lepiej się rozwijało. Wysokiej jakości fototapeta może wpłynąć na koncentrację dziecka, jak i może je wyciszyć. Podstawowym kryterium, jakie należy przyjąć, jeżeli chcesz, aby fototapeta dla dzieci została właściwie dobrana jest płeć oraz wiek. Fototapety dla dzieci - Najmłodsze dzieci powinny przebywać w przestrzeni bezpiecznej i spokojnej. Nie należy stosować tam zbyt wielu kolorów. Mogą one rozpraszać dziecko, które dopiero zacznie poznawać świat. Dlatego nie szalej z jaskrawymi kolorami i krzykliwymi motywami. Postaw na stonowaną dekorację ścian, która będzie uspokajająca, a nie pobudzająca. Najlepiej w pokoju niemowlaka sprawdzą się pastelowe kolory. Możesz wprowadzić do tego wnętrza fototapetę w beżowym kolorze z powtarzającym się motywem. Delikatne i harmonijne udekorowanie ściany sprawi, że w pokoju niemowlaka zapanuje ład i porządek. Fototapety do dziewczęcego pokoju - Róż to jedyny kolor, który sprawdzi się w pokoju małej dziewczynki? Absolutnie nie. Należy odejść do tego stereotypu. Do dziewczęcego pokoju możesz wybrać fototapety w miętowym kolorze. Będą one świetną bazą dla dalszej dekoracji przestrzeni. Decydując się na ten kolor, należy jednak uważać. Łatwo tu o efekt starych, szpitalnych wnętrz, które wielu z nas jeszcze bardzo dobrze pamięta. Dlatego polecamy, aby miętowy kolor znalazł się jedynie na ścianie, na której znajdzie się fototapeta. Dzięki temu unikniesz przesady i mało pożądanego efektu. Fototapety do chłopięcego pokoju - Chłopcy uwielbiają motywy związane z superbohaterami, sportem, jak i motoryzacją. Prawdziwym rajem będzie dla nich, jeżeli na ścianie zostanie umieszczona fototapeta odwzorowująca ich zainteresowania. Jeżeli Twój mały odkrywca interesuje się piłką nożną, umieść na jednej z jego ścian grafikę z piłkarzami. Jeżeli natomiast jest fanem samochodów, piękny model ulubionego pojazdu na ścianie na pewno mu się spodoba. !

Zobacz jako Tabela Lista
Sortuj po
Wyświetl na stronie

Misie

Cena: od 54,00 PLN

Pies ze słuchawkami DJ Disco

Cena: od 54,00 PLN

Wesołe pszczółki

Cena: od 54,00 PLN

Zdjęcia kolorowych sówek

Cena: od 54,00 PLN

Zdjęcia zabawnych zwierzaków

Cena: od 54,00 PLN

Zdjęcia piesków i kotków

Cena: od 54,00 PLN

Fototapeta dla dzieci - Miłe wyposażenie dziecięcego pokoju

Młodość rządzi się swoimi prawami. Zwykle nastolatkowie mają zupełnie odmienny gust od swojego rodziców. Dlatego aranżacja ich pokoju wymaga dużej wiedzy, a także wczucia się w to, co tak naprawdę podoba się młodej osobie. Jednym z elementem dekoracyjnych, jaki pozwoli uatrakcyjnić przestrzeń, w której przebywa nastolatek jest fototapeta. Nie ma idealnego wzoru fototapety dla dzieci. Dlaczego? Ponieważ młodzież jest tak różna, że nie sposób jest nadążyć za trendami, jakie panują w danym środowisku. Możemy jednak przedstawić motywy, które najchętniej są wybierane do młodzieżowych pokoi. Będzie to dobry wstęp do rozpoczęcia aranżacji takiej przestrzeni.

Aranżacja młodzieżowego pokoju w dobrym stylu
Młodzież chce przebywać w pomieszczeniach, które wyrażają ich indywidualny styl. Już nie tylko dorośli interesują się aranżacją wnętrz. Coraz więcej młodych osób przywiązuje dużą wagę do tego, jak wygląda przestrzeń, w której przebywają przez większą część dnia. Pokój urządzany dla młodego człowieka powinien odpowiadać jego cechom charakteru. Fototapeta, jaką umieścisz na ścianie powinna być w dobrym stylu. Nie może być kiczowata. Bardziej szykowna i stonowana. Takie motywy najbardziej odpowiadają młodym osobom, które chcą poczuć się jak dorosłe. Fototapeta dla dzieci może być początkiem aranżacji wnętrza, ale także jej bazą. Możesz wybrać minimalistyczny wzór, który otworzy możliwość nieograniczonej aranżacji przestrzeni. Dobrane do takiego stonowanego motywu klasyczne meble i dekoracje spowodują, że cała przestrzeń będzie bardzo atrakcyjna.

Coś dla fanów muzyki
Jeżeli Twoje dziecko interesuje się muzyką i jest fanem konkretnego gatunku, możesz zdecydować się na umieszczenie w jego pokoju fototapety właśnie z takim motywem. Świetnie sprawdzają się kadry z koncertów rockowych, klasycznych lub popowych. Fototapeta może także prezentować publiczność zgromadzoną na wielkim koncercie. Neutralność popłaca Pamiętaj, że młode osoby mają sto zmysłów na minutę. Jeżeli nie do końca jesteś przekonany o stałości zainteresowania Twojego dziecka danym motywem, zdecyduj się na neutralny wzór fototapety. Przetrwa długo i sprawi, że młodzieniec nie będzie narzekał na mało atrakcyjny wygląd swojego pokoju, kilka tygodni po zakończeniu remontu.